Вантажна шина Goodyear KMax D Gen-2 295/80 R22.5 152M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax D Gen-2 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax D Gen-2 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 13 →Goodyear KMAX D Gen-2 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/148M | 21 587 грн. |
Goodyear KMAX D GEN-2 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M | 21 469 грн. |
Goodyear KMax D Gen-2 (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 18PR "3PSF" | 20 240 грн. |
Всесезонна шина GOODYEAR KMAX D GEN-2 3PSF 295/80R22,5 152/148M | 20 396 грн. |
Грузовые шины Goodyear KMax D Gen-2 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 100152 | 21 398 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax D Gen-2 295/80 R22.5 152M
Ціни на Goodyear KMax D Gen-2 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax D Gen-2 295/80 R22.5 152M | від 20 240 грн. | 13 пропозицій | ||
Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154L | від 20 080 грн. | 10 пропозицій | ||
Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154M | від 22 132 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear KMax D Gen-2 315/80 R22.5 156L | від 21 200 грн. | 10 пропозицій | ||
Goodyear KMax D Gen-2 315/80 R22.5 156M | від 22 552 грн. | 3 пропозиції |