Вантажна шина Goodyear KMax T Gen-2 385/65 R22.5 164K
Goodyear KMax T Gen-2 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 164 K 385/65 R22.5 " 164 L |
|
Флагманська гума від маститої шинної компанії Goodyear призначена для встановлення на осі вільного кочення причепів для перевезення вантажів. Модель підходить для застосування як у регіональних перевезеннях на відносно невеликі відстані, так і для далекомагістрального перевезення вантажів асфальтованими дорогами. Експлуатувати шину допускається на цілорічній основі без необхідності перевзуття.
Goodyear KMax T Gen-2 385/65 R22.5 164K характеризується підвищеною вантажопідйомністю (до 5000 кг на один схил у розглянутій модифікації), високоміцною внутрішньою конструкцією (завдяки металевому каркасу), покращеною стійкістю до абразивного зносу (за рахунок особливої рецептури приготовлений) ). Протекторний малюнок моделі має закритий дизайн із широкими суцільними ребрами жорсткості, що підвищують курсову стійкість транспортного засобу. Численні прорізи в блоках протектора забезпечують ефективну передачу тягово-гальмівних зусиль на мокрій дорозі та під час руху по слизькому дорожньому полотну. Модифікація зі швидкісним індексом "K" розрахована на швидкість руху до 110 км/год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Купити Goodyear KMax T Gen-2 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 8 →Goodyear KMAX T Gen-2 (прицепная) 385/65 R22.5 164K(158L) 24PR RFID "3PSF" | 18 977 грн. |
Goodyear Kmax T G2 (385/65R22.5 164K) | 22 524 грн. |
Goodyear KMAX T G2 385/65R22.5 164K | 21 600 грн. |
Goodyear KMAX T G2 385/65R22.5 164K | 22 680 грн. |
Goodyear KMAX T GEN-2 причіпна причіпна (385/65R22,5 164/158K/L) 363447 | 19 112 грн. |
Модификації Goodyear KMax T Gen-2 385/65 R22.5 164K
Ціни на Goodyear KMax T Gen-2 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax T Gen-2 385/65 R22.5 164K | від 18 977 грн. | 9 пропозицій | ||
Goodyear KMax T Gen-2 385/65 R22.5 164L | від 21 578 грн. | 3 пропозиції |