Вантажна шина Matador T HR5 215/75 R17.5 135K
Виберіть розмір вантажної шини
Matador T HR5 215/75 R17.5 135K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador T HR5 215/75 R17.5 135K
Усі ціни 15 →Matador T HR5 (прицепная) 215/75 R17.5 135/133K | 9 020 грн. |
Matador T HR 5 (причіпна вісь) 215/75 R17.5 135/133K | 9 788 грн. |
Matador T HR 5 (прицепная) (215/75R17.5 135K) | 9 305 грн. |
Matador T HR5 (прицепная) 215/75 R17.5 135/133K 16PR "M+S" | 8 594 грн. |
Вантажна шина MATADOR T HR 5 (причепна) 215/75R17.5 135/133K | 9 166 грн. |
ще 10 пропозицій