Вантажна шина Goodyear Ultra Grip Max S 315/70 R22.5 156L
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear Ultra Grip Max S 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Max S 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 6 →Goodyear Ultra Grip Max S (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L | 22 630 грн. |
Goodyear Ultra Grip Max S (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 21 307 грн. |
Goodyear Ultra Grip Max S (315/70R22.5 156L) | 23 005 грн. |
Шини Goodyear UltraGrip Max S (рулевая) 315/70 R22,5 156/150L | 23 595 грн. |
Goodyear Ultra Grip Max S рульова рульова (315/70R22,5 156/150L) 432130 | 22 360 грн. |
Шина Goodyear Ultra Grip Max S (рульова) 315/70 R22.5 156/150L | 24 900 грн. |
Відеоогляди