Вантажна шина Goodyear KMax T 205/65 R17.5 133J
Відео 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 133J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax T 205/65 R17.5 133J
Goodyear KMAX T (прицепная) 205/65 R17.5 133J/132G | 10 603 грн. |
Goodyear KMAX T причіпна причіпна (205/65R17,5 133/132J/G) 401922 | 10 639 грн. |
Шина Goodyear KMAX T (причіпна) 205/65 R17.5 133J/132G | 11 931 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax T 205/65 R17.5 133J
Ціни на Goodyear KMax T 205/65 R17.5 133J |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 129K | від 10 073 грн. | 7 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132F | від 10 754 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132G | від 10 752 грн. | 4 пропозиції | ||
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132J | від 10 194 грн. | 9 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 132K | від 10 660 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear KMax T 205/65 R17.5 133J | від 10 639 грн. | 3 пропозиції |