Вантажна шина Giti GTL919 215/75 R17.5 136J
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GTL919 215/75 R17.5 136J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GTL919 215/75 R17.5 136J
Giti GTL919 (руль/прицеп) 215/75 R17.5 136/134J 16PR "M+S" | 7 663 грн. |
Грузовые шины Giti GTL919 (прицепная) 215/75 R17.5 136/134J 1002542545 | 7 961 грн. |
Вантажні шини Giti GTL919 (причіпна) 215/75 R17.5 136/134J | 8 439 грн. |
Модификації Giti GTL919 215/75 R17.5 136J
Ціни на Giti GTL919 215/75 R17.5 136J |
---|---|---|---|---|
Giti GTL919 215/75 R17.5 126M | від 7 658 грн. | 2 пропозиції | ||
Giti GTL919 215/75 R17.5 135J | від 7 886 грн. | 1 пропозиція | ||
Giti GTL919 215/75 R17.5 136J | від 7 663 грн. | 3 пропозиції |