Google Pixel Buds Pro
Відео 35Фото 34 |
Google Pixel Buds Pro |
|
Pixel Buds Pro - це флагманські TWS-навушники, які компанії Google запустила як конкурент Apple AirPords Pro. Це найтехнологічно-просунуті навушники Google: у них використовується кастомний 6-ядерний чип, який разом із фірмовими динаміками та розробленими в Google алгоритмами підлаштовує звучання залежно від ситуації. Зокрема, вони підтримують технологію «просторового звучання», яка підлаштовує звучання залежно від положення голови слухача, створюючи об'ємний та кінематографічний звук під час перегляду кіно.
Також у навушниках використовується технологія Silent Seal, яка за допомогою спеціальних датчиків вимірює тиск у вушному каналі та регулює ступінь впливу алгоритмів шумоподавлення. Pixel Buds Pro належать до середнього класу та мають вакуумну конструкцію. Підключаються до смартфону за Bluetooth 5.0, підтримують функцію швидкого перемикання між сполученими пристроями, дозволяючи миттєво переключитися між раніше підключеним смартфоном, ноутбуком і ігровою консоллю.
Для керування плеєром та гучністю використовуються традиційні сенсорні кнопки. Навушники підтримують голосовий помічник Google Assistant із активацією через фразу Hey Google. Час автономної роботи може становити від 7 до 11 годин залежно від того, чи включений ANC чи ні. З кейсом час автономної роботи можна продовжити до 31 години. Сам кейс заряджається за допомогою порту USB-C або за допомогою бездротової зарядки Qi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Google 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Google.
Купити Google Pixel Buds Pro
Усі ціни 169 →Навушники Google Pixel Buds Pro (Coral) GA03202 | 5 999 грн. |
Навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201) | 5 379 грн. |
Наушники Google Pixel Buds Pro Charcoal | 5 479 грн. |
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Bay (GA05191-JP) | 6 320 грн. |
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Porcelain (GA05205) | 5 199 грн. |
Звук звичайний. Чомусь на лівому навушнику завжди зоря 90 або 95, ніколи не буває 100 відсотків. Якщо носити більше 30 хв, хворіти на вуха, відчувається дискомфорт. Між режимами прозорості можна переключитися з телефону. Коробочка швидко загрязнюється, хоча ношу в сумці чи карманi. Колір гарний Не повністю заряджається лівий навушник. Простий звук за такі гроші. Дискомфорт у вухах. Артем575: користуюся Google Pixel Buds Pro менше місяця |