Soundcore Liberty 4
Відео 38Фото 17 |
Soundcore Liberty 4 |
|
Довгограючі, високотехнологічні та стильні бездротові внутрішньоканальні навушники класу True Wireless з подвійними динамічними драйверами, що забезпечують якісне звучання (підтверджено сертифікацією Hi-Res Audio), підтримкою технології інтелектуального активного шумоподавлення Hear ID ANC та вражаючою автономністю. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований вимогливих користувачів.
Це одна з небагатьох моделей, яка створена на основі інноваційної акустичної технології Astria Coaxial Acoustic Architecture 3.0. Завдяки одночасному використанню двох динамічних драйверів виробнику вдалося досягти високої якості звуку за компактного розміру корпусу. Навушники ANKER SoundCore Liberty 4 підтримують використання кодека LDAC, необхідного для передачі lossless-аудіо.
Обладнано системою мікрофонів з технологією шумозаглушення ENC. Можуть працювати у режимі повноцінної hands-free-гарнітури. У фірмовій програмі можна налаштувати функції сенсорних клавіш, характер звучання, інтенсивність шумозаглушення та інші параметри. Також навушники оснастили моніторингом серцевого ритму, рівня стресу та варіабельності серцевого ритму. Автономності достатньо на 7 год роботи з шумозаглушенням та на 9 год без нього. Енергії кейсу вистачить ще на три повні зарядки, а 10-хвилинне перебування навушників у ньому дасть ще 4 години звучання. Повна зарядка кейсу триває близько 2 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soundcore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soundcore.
Купити Soundcore Liberty 4
Усі ціни 179 →Навушники ANKER SoundСore Liberty 4 White (A3953G21) | 5 999 грн. |
Навушники Anker SoundCore Liberty 4 Nova Red (A3953G81) | 5 999 грн. |
Навушники SoundCore Liberty 4 Midnight Black (A3953G11) | 4 999 грн. |
Навушники ANKER SoundСore Liberty 4 Nova Червоні A3953G81 | 5 999 грн. |
Наушники ANKER SoundСore Liberty 4 Midnight Black A3953G11 | 5 999 грн. |
АЧХ, яке можна налаштувати, гучність, час роботи, дизайн підсилення високочастотного шуму в режимі "noise reduction" за певних умов not_now_d: користуюся Soundcore Liberty 4 кілька місяців |
Батарея у навушниках тримає гарно. Щодо боксу є нюанс: коли він мигає червоним, що свідчить про низький заряд, тоді він не заряджає навушники.
Але я це описав негативні риси, проте самі по собі ці навушники гарні, не тихі.
Дехто в оглядах пише про люфт кришки боксу, але я не можу підівердити це.