Навушники
Philips TAT5506
Відео 2Фото 30 |
Philips TAT5506 |
|
Активне шумозаглушення, чотири мікрофони. Тривалий час роботи із кейсом. Бездротове заряджання кейсу. Керування та налаштування зі смартфона за допомогою фірмової програми.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips TAT5506
Усі ціни 10 →Безпровідні навушники Philips TAT5506 TWS ANC IPX5 Touch control Mic Black | 3 999 грн. |
Наушники Philips TAT5506BK/00 (Black) | 5 499 грн. |
Philips TAT5506BK/00 Black | 3 999 грн. |
Навушники TWS (повністю бездротові) Philips TAT5506 Black (TAT5506BK/00) T | 3 740 грн. |
Philips TAT5506 Black TAT5506Black | 3 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →