Парова швабра Gorenje SC 1200 W (737644)
Відео 2Фото 8 |
Gorenje SC 1200 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje SC 1200 W
Усі ціни 39 →Швабра-пароочищувач Gorenje SC1200W SC 1200 W | 2 799 грн. |
Пароочисник Gorenje SC 1200 W | 2 597 грн. |
Пароочисник Gorenje SC 1200 W | 2 898 грн. |
Парова швабра Gorenje SC1200W | 2 799 грн. |
GORENJE SC 1200 W | 2 670 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →