Ланцюгова пила Grand BP-52
Відео 2Фото 4 |
Grand BP-52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand BP-52
Усі ціни 13 →Бензопила Grand БП-52 111607 | 2 499 грн. |
Бензопила Grand БП-52 (БП-5200) | 2 518 грн. |
Ланцюгова пила Grand БП-52 | 2 312 грн. |
Бензопила Grand БП-52 (1 шина, 1 ланцюг) | 3 240 грн. |
Бензопила Grand БП-52 (1 шина, 1 ланцюг) + ланцюг Kraissmann 72 DL (крок . | 3 555 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди