Ланцюгова пила Assistant BP-52-5.9
Фото 6 |
Assistant BP-52-5.9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Assistant BP-52-5.9
Бензопила Assistant БП-52-5.9 | 2 947 грн. |
Бензинова пила ланцюгова Assistant БП-52-5.9 | 3 038 грн. |
Бензинова пила ланцюгова Assistant БП-52-5.9 | 3 078 грн. |
Бензопила Assistant БП-52-5.9 (2 шини + 2 ланцюги) | 3 132 грн. |