Похідний ніж Grand Way 170177
Фото 6 |
Grand Way 170177 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way 170177
Усі ціни 9 →Grand Way викидний 170177 | 1 120 грн. |
Ніж викидний Grand Way 170177-1 | 1 120 грн. |
Кишеньковий ніж Grand Way 170177 | 1 120 грн. |
Grand Way 170177-1 | 1 120 грн. |
Ніж кишеньковий Grand Way 170177 | 1 120 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →