Ніж / мультитул Grand Way 10486GW
Відео 1Фото 3 |
Grand Way 10486GW |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way 10486GW
Grand Way Ніж керамбит складаний Grand Way 10486 | 352 грн. |
Нож Grand Way керамбит 10486GW | 352 грн. |
Кишеньковий ніж Grand Way 10486 (10486GW) | 352 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →