Ніж / мультитул Grand Way F027
Відео 1Фото 2 |
Grand Way F027 |
|
Набір з 3 ножів різного забарвлення.
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way F027
Grand Way Набір метальних ножів Grand Way F 027 (3 в 1) | 448 грн. |
Набор ножей Grand Way F 027 (3 в 1) F027(3в1) | 448 грн. |
Набір туристичних ножів Grand Way F 027 3 шт. | 448 грн. |
Набір ножів туристичних Grand Way F 027 3 шт | 448 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →