Вудилище Graphiteleader Tiro Nuovo GONTS-762M
Graphiteleader Tiro Nuovo GONTS-762M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Graphiteleader 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Graphiteleader.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Graphiteleader Tiro Nuovo GONTS-762M
Вудлище спінінгове Graphiteleader Tiro Nuovo GONTS 762M 2.29 м lb 5-28 г F | 14 500 грн. |
Спінінг Graphiteleader Tiro Nuovo GONTS-762M 2.29m 5-28g (G08498) | 14 455 грн. |
Спінінг Graphiteleader Tiro Nuovo GONTS-762M 2.29m 5-28g | 14 500 грн. |
Спінінг Graphiteleader Tiro Nuovo GONTS 762M 2.29 м 5-28 р (G08498) | 14 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →