Вудилище Favorite Shard TZ SRDTZ-702MH (1693.03.10)
Favorite Shard TZ SRDTZ-702MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Shard TZ SRDTZ-702MH
Усі ціни 21 →Спининговое удилище Favorite Shard Tz SRDTZ-702MH (1693.03.10) | 15 660 грн. |
Спиннинг Favorite Shard TZ 2.13m 9-28g Ex.Fast (SRDTZ-702MH) | 15 660 грн. |
Вудилище Favorite Shard TZ SRDTZ-702MH (1693.03.10) | 15 660 грн. |
Удилище Favorite Shard TZ SRDTZ-702MH (1693.03.10) 1693.03.10 | 15 660 грн. |
Favorite Вудилище Favorite Shard TZ SRDTZ-702MH (1693.03.10) 1693.03.10 | 15 660 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →