Вудилище G.Loomis Classic Trout & Panfish SR842-2 IMX
Фото 3 |
G.Loomis Classic Trout & Panfish SR842-2 IMX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Loomis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Loomis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Loomis Classic Trout & Panfish SR842-2 IMX
Усі ціни 12 →Спининговое удилище G.Loomis Classic Trout Panfish Spinning SR842-2 Imx 2. | 14 071 грн. |
Вудилище G.Loomis Classic Trout Panfish Spinning SR842-2 IMX 2.13m 1.75-8. | 12 002 грн. |
Удилище G.Loomis Classic Trout Panfish Spinning SR842-2 IMX 2.13m 1.75-8.7 | 11 783 грн. |
G.Loomis Вудилище G.Loomis Classic Trout Panfish Spinning SR842-2 IMX 2.13 | 14 070 грн. |
Вудлище спінінгове G.Loomis Classic Trout Panfish Spinning SR842-2 IMX 2.1 | 14 070 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →