Ручна лійка GRB Hydro 05040302
GRB Hydro 05040302 |
|
Система проти вапняних відкладень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRB Hydro 05040302
Душова лійка GRB Hydro Black 05040302 | 1 620 грн. |
Ручной душ GRB Hydro Black 05040302 | 1 853 грн. |
Ручний душ GRB Hydro 05040302 | 1 859 грн. |
Ручний душ HYDRO, чорний матовий (05040302) TM GRB | 1 833 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →