Гігієнічний набір GRB Intimixer 08155200
Фото 3 |
GRB Intimixer 08155200 |
|
Лише один вхід для холодної води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRB Intimixer 08155200
Усі ціни 7 →Гігієнічний душ GRB Intimixer хром 08155200 | 4 865 грн. |
Гігієнічний душ GRB Intimixer 08155200 | 2 890 грн. |
Гігієнічний набір GRB INTIMIXER со шланговым соединением, хром 08155200 | 5 563 грн. |
GRB GRB INTIMIXER 08155200 | 5 730 грн. |
Гигиенический гарнитур GRB Intimixer 08155200 | 5 563 грн. |
Бідетка Intimixer, хром (08155200) TM GRB | 5 502 грн. |
Гігієнічний душ, GRB Intimixer, хром (08155200) | 6 256 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →