Рюкзак Gregory Kiro 18 18 л (136981)
Фото 13 |
Gregory Kiro 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gregory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gregory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gregory Kiro 18 18 л
Міський рюкзак Gregory Kiro 18 Horizon Blue (136981/0532) 136981/0532 | 4 776 грн. |
Рюкзак Gregory Kiro 18 Amethyst (1053-136981/B170) | 4 776 грн. |
Рюкзак Gregory Kiro 18 Horizon Blue (1053-136981/0532) | 4 776 грн. |
Рюкзак Gregory Kiro 18 Obsidian Black (1053-136981/0413) | 4 776 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →