Акустична гітара Gretsch Jim Dandy Concert
Фото 12 |
Gretsch Jim Dandy Concert
Тип:акустична
Розмір:4/4, гранд концерт
Дека:липа
Бридж:горіх
Нижня дека:липа
Гриф:нато, 18 ладів(у)
Обичайка:липа
Накладка грифа:горіх
Всі характеристики
Характеристики Jim Dandy Concert
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gretsch Jim Dandy Concert
Гітара акустична Gretsch Jim Dandy Concert Rex Burst | 11 200 грн. |
Гитара акустическая Gretsch Jim Dandy Concert Rex Burst | 11 200 грн. |
Акустична гітара Gretsch JD Concert MAH WPG FRSTN | 11 999 грн. |
Gretsch Jim Dandy Concert Rex Burst | 11 200 грн. |
Акустична гітара Gretsch JD Concert WPG RXB | 10 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →