Акустична гітара Gretsch Jim Dandy Parlor
Відео 9Фото 12 |
Gretsch Jim Dandy Parlor
Тип:акустична
Розмір:4/4, парлор
Дека:липа
Бридж:горіх
Нижня дека:липа
Гриф:нато, 18 ладів(у)
Обичайка:липа
Накладка грифа:горіх
Всі характеристики
Характеристики Jim Dandy Parlor
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gretsch Jim Dandy Parlor
Усі ціни 9 →Гітара акустична Gretsch Jim Dandy Parlor Frontier Stain | 11 200 грн. |
Гитара акустическая Gretsch Jim Dandy Parlor Frontier Stain | 11 200 грн. |
Акустична гітара Gretsch JD Parlor WPG RXB | 11 499 грн. |
Gretsch Jim Dandy Parlor Rex Burst | 11 200 грн. |
Гітара акустична Gretsch Jim Dandy Parlor Rex Burst | 11 200 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →