Струни DAddario XS Phosphor Bronze 12-53 (XSAPB1253)
Відео 1Фото 5 |
DAddario XS Phosphor Bronze 12-53 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XS Phosphor Bronze 12-53
Струна для гітар Набір струн D'addario XSAPB1253 Xs Phosphor Bronze Light | 830 грн. |
Струна для гитар Набор струн D'addario XSAPB1253 Xs Phosphor Bronze Light | 831 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XSAPB1253 Phosphor Bronze Light Aco | 824 грн. |
D'Addario XSAPB1253 XS Acoustic Phosphor Bronze Light (12-53) | 830 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XSAPB1253 XS PHOSPHOR BRONZE LIGHT | 830 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →