Електроакустична гітара Gretsch G5022CWFE-12 Falcon Rancher (2714025505)
Відео 2Фото 2 |
Gretsch G5022CWFE-12 Falcon Rancher
Тип:електроакустична
Розмір:4/4, джамбо
Дека:ялина
Бридж:палісандр
Нижня дека:клен
Гриф:клен, 21 ладів(у)
Обичайка:клен
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики G5022CWFE-12 Falcon Rancher
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gretsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gretsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gretsch G5022CWFE-12 Falcon Rancher
Усі ціни 7 →Гітара Gretsch G5022CWFE-12 Rancher Falcon Jumbo 12-String Cutaway Electri | 32 144 грн. |
Gretsch G5022CWFE-12 Rancher Falcon Jumbo 12-String Cutaway Electric | 39 760 грн. |
Gretsch G5022CWFE-12 Rancher Falcon Jumbo 12-String Cutaway Electric | 32 144 грн. |
Акустична гітара Gretsch G5022CWFE-12 Falcon Rancher | 39 999 грн. |
Gretsch G5022CWFE-12 Rancher Falcon Jumbo White | 34 000 грн. |
Gretsch G5022CWFE-12 Rancher Falcon Jumbo 12-String Cutaway Electric | 32 928 грн. |
Gretsch G5022CWFE-12 Rancher Falcon Jumbo 12-String Cutaway Electric | 31 360 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →