Інсталяція для туалету Grohe 39000000
Фото 4 |
Grohe 39000000 |
|
Додатково може комплектуватися клавішею змиву, звукоізоляційної прокладкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe 39000000
Усі ціни 10 →Інсталяція для унітазу Grohe Fresh Rapid SL (39000000) 39000000 | 13 320 грн. |
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL комплект 6 в 1 (39000000) 39000000 | 13 320 грн. |
Інсталяційна система 6 в 1 Grohe Rapid SL для підвісного унітазу (39000000 | 13 320 грн. |
Grohe Grohe Rapid SL 6 в 1 39000000 | 13 320 грн. |
Набір 6 в 1. Інсталяція для підвісного унітазу Grohe Rapid SL Fresh Cosmop | 13 320 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →