Інсталяція для туалету Grohe Rapid SL Slim 39687000
Фото 5 |
Grohe Rapid SL Slim 39687000 Rapidтонка |
|
Пневматичний зливальний клапан з трьома режимами роботи: подвійний змив, старт/стоп або безперервна робота. Ізоляція від конденсаційної вологи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rapid SL Slim 39687000
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL Slim 39687000 | 8 055 грн. |
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL Slim (39687000) 39687000Переваги та особливості:
- Для монтажу перед стіною або стіною перегородкою
- Самонесуча сталева рама з порошковим напиленням
- Підготовлена для облицювання
- Фіксовані підключення для одиночного або кількісного монтажу
- Швидке регулювання по висоті
- 2 болта-тримача для унітазу, відстань між болтами 180/230 мм
- Впускний... щета змивний гарнітури
- Бачок Slim 3-6 л, заводське налаштування 6 л і 3 л
- Пневматичний клапан, що змиває з трьома режимами зливу: 2-х об'ємний, старт/стоп, або безперервний
- Підключення зверху
Рекомендуємо: Кріплення для інсталяції Grohe Rapid SL Slim (39699000) Luxaqua.com.uaЗ нами 8 років (Запоріжжя) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись | 8 055 грн. |
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL SLIM монтажна висота 1,13м (39687000GROHE – провідний світовий бренд комплексних рішень для ванних кімнат та кухонного обладнання. Як міжнародний бренд, GROHE слідує цінностям бренду, пов'язаним з технологіями, якістю, дизайном та екологічністю, прагнучи запропонувати «Чисте задоволення від води». Компанія з моменту свого створення розробляє нові продукти. Інновації, дизайн та розроб... щека тісно пов'язані один з одним та Wellgood.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 8 055 грн. |
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL Slim 39687000Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL Slim 39687000 Бренд - Grohe Серія - Rapid SL Країна виробник - Німеччина Вид товару - Інсталяція Призначення - Для унітазу Ширина, мм - 500 Глибина, мм - 94-129 Висота, мм - 1130-1330 Регулювання об'єму змиву, л - 3/6 Об'єм бачка, л - 6 Кріпильні елементи - Ні Звукоізолювальн Santehico.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 8 055 грн. |
Серія Grohe RapidПорівняти в таблиці →
від 7 699 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1130x500x135 мм
від 7 600 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1135x500x130 мм
від 5 039 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, звукоізоляційна прокладка, 1135x500x130 мм
від 4 581 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1135x500x130 мм
від 5 099 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1135x500x130 мм
від 7 300 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1130x500x130 мм
від 8 999 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1135x500x130 мм
від 7 364 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1130x500x135 мм
від 11 132 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1130x500x130 мм
від 9 045 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1130x500x155 мм
від 13 770 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, праворуч, змив: дворежимний, комплект: бачок, 820x500x135 мм
від 7 425 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, кнопка змиву, 1130x500x135 мм
від 7 266 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1135x500x130 мм
від 10 499 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, 1135x500x130 мм
від 9 534 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1130x500x130 мм
від 10 530 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1130x500x130 мм
від 9 717 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, кнопка змиву, 1130x500x135 мм
від 11 880 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, змив: дворежимний, комплект: бачок, звукоізоляційна прокладка, 1130x500x135 мм
від 7 999 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, комплект: бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1130x500x130 мм
від 6 499 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1135x500x130 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 599 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, 1120x500x120 мм
від 7 144 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ліворуч, змив: дворежимний, комплект: бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1110x425x150 мм
від 8 135 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, праворуч, змив: дворежимний, комплект: бачок, 1120x450x135 мм
від 8 156 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, змив: дворежимний, комплект: бачок, кнопка змиву, 1150x500x110 мм
від 8 159 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, 1120x500x120 мм
від 7 905 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, змив: дворежимний, комплект: бачок, кнопка змиву, 1120x500x120 мм
від 7 509 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, 1070x350x147 мм
від 8 256 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, змив: дворежимний, комплект: бачок, кнопка змиву, 1120x500x150 мм
від 7 800 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1135x500x130 мм
від 8 437 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1120x500x120 мм
від 7 655 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, змив: дворежимний, комплект: бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1120x500x150 мм