Душовий піддон Grohe 39302 80x80 (39302000)
Фото 6 |
Grohe 39302 80x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe 39302 80x80
Усі ціни 8 →Душовою акриловий піддон GROHE 80х80 39302000 | 6 237 грн. |
Душовий піддон Grohe 80x80 см (39302000) 39302000 | 7 934 грн. |
Grohe Grohe 39302000 | 8 152 грн. |
Піддон для душової кабіни GROHE 39302000 80x80x3см квадратний акриловий бе | 8 817 грн. |
Душовий піддон 800x800, універсальний Grohe 39302000 | 9 270 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Grohe 39302 80x80
Ціни на Grohe 39302 80x80 |
---|---|---|---|---|
Grohe 39302 80x80 | від 6 237 грн. | 8 пропозицій | ||
Grohe 39301 90x90 | від 6 534 грн. | 6 пропозицій | ||
Grohe 39300 100x100 | від 8 844 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →