Душовий піддон Radaway Doros C Compact SDRC8080 (SDRC8080-05)
Radaway Doros C Compact SDRC8080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros C Compact SDRC8080
Душовий піддон Doros С Compact Stone 800x800x115 антрацит SDRC8080-05-64S | 8 669 грн. |
Душовий піддон Doros C Compact 800x800x155 білий SDRC8080-05 (TM Radaway) | 7 817 грн. |
Душовий піддон Doros C Compact 80x80 Stone чорний SDRC8080-05-54S (TM Rada | 8 669 грн. |
Душовий піддон Doros C Compact Stone 800x800x155 білий SDRC8080-05-04S (TM | 9 056 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →