Душовий піддон Radaway Doros C SDRC8080 (SDRC8080-01)
Фото 3 |
Radaway Doros C SDRC8080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros C SDRC8080
Душовий піддон Doros С 800x800x45 Stone антрацит SDRC8080-01-64S (TM Radaw | 8 204 грн. |
Душовий піддон Doros C 800x800x45 білий SDRC8080-01 (TM Radaway) | 6 927 грн. |
Душовий піддон Doros C 800x800x45 Stone білий SDRC8080-01-04S (TM Radaway) | 8 204 грн. |
Душовий піддон Doros C 80x80 Stone чорний SDRC8080-01-54S (TM Radaway) | 8 204 грн. |
Модификації Radaway Doros C SDRC8080
Ціни на Radaway Doros C SDRC8080 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros C SDRC8080 | від 6 927 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Doros C SDRC9090 | від 7 353 грн. | 14 пропозицій | ||
Radaway Doros C SDRC1010 | від 6 971 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →