Циркуляційний насос Gross WRS 25/4-130 4 м 1" 130 мм
Gross WRS 25/4-130 4 м
1"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:1600 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:65 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики WRS 25/4-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gross 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gross.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gross WRS 25/4-130 4 м 1" 130 мм
Усі ціни 6 →Циркуляционный отопительный насос Gross Wrs 25/4-130 | 1 321 грн. |
Gross Gross WRS 25/4-130 | 990 грн. |
Циркуляційний насос GROSS WRS 25/4-130 | 1 482 грн. |
Циркуляційний насос Gross WRS 25/4/130 | 1 399 грн. |
Циркуляционный насос Gross WRS 25/4/130 | 1 492 грн. |
Насос циркуляційний GROSS WRS25/4-130 + гайки 25 для системи опалення | 1 049 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →