Циркуляційний насос Gross WRS 25/6-130 6 м 1" 130 мм
Gross WRS 25/6-130 6 м
1"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:1600 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:96 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики WRS 25/6-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gross 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gross.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gross WRS 25/6-130 6 м 1" 130 мм
Усі ціни 7 →Циркуляционный отопительный насос Gross Wrs 25/6-130 | 1 451 грн. |
Gross Gross WRS 25/6-130 | 990 грн. |
Циркуляційний насос GROSS WRS 25/6-130 | 1 592 грн. |
Циркуляційний насос Gross WRS 25/6-130 | 1 356 грн. |
Циркуляційний насос Gross WRS 25/6/130 | 1 535 грн. |
Циркуляційний насос Gross WRS 25/6/130 | 1 500 грн. |
Насос циркуляційний GROSS WRS25/6-130 + гайки 25 для системи оплаення | 1 119 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →