Кухонний ніж Grossman Melissa 015 ML
Відео 1Фото 6 |
Grossman Melissa 015 ML |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grossman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grossman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grossman Melissa 015 ML
Кухонний ніж універсальний GROSSMAN 015ML | 172 грн. |
Кухонний ніж Grossman універсальний 123 мм (015 ML) | 128 грн. |
Ніж універсальний GROSSMAN 015 ML - Melissa | 160 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →