Кухонний ніж Grossman Classic 002 CL
Grossman Classic 002 CL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grossman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grossman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grossman Classic 002 CL
Шеф-нож Grossman 002 CL 002CL | 704 грн. |
Шеф-ніж GROSSMAN 002 CL | 757 грн. |
Шеф-ніж Grossman 208 мм (002 CL) | 564 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →