Кухонний ніж Grossman Melissa 007 ML
Відео 1Фото 7 |
Grossman Melissa 007 ML |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grossman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grossman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grossman Melissa 007 ML
Кухонный нож разделочный Grossman 007 ML 007ML | 288 грн. |
Кухонний ніж обробний GROSSMAN 007ML | 309 грн. |
Кухонний ніж Grossman обробний 195 мм (007 ML) | 230 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →