Кухонний ніж Grossman New 835 A
Grossman New 835 A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grossman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grossman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grossman New 835 A
Кухонный нож Grossman Для очистки овощей и фруктов 90 мм Коричневый (835 A | 352 грн. |
Кухонний ніж Grossman Для чищення овочів і фруктів 90 мм Коричневий (835 A | 352 грн. |
Кухонний ніж Grossman Для очищення овочів і фруктів 90 мм Коричневий (835 | 352 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →