Циркуляційний насос Grundfos MAGNA1 32-60-180 6 м 2"
Grundfos MAGNA1 32-60-180 6 м
2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:9200 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:111 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики MAGNA1 32-60-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos MAGNA1 32-60-180 6 м 2"
Grundfos MAGNA1 32-60 180 | 30 218 грн. |
Grundfos Magna1 32-60 180 Pn10 99221234 | 22 160 грн. |
Grundfos Magna1 32-60 180 Pn10 99221234 | 22 714 грн. |
Grundfos Magna1 32-60 180 Pn10 99221234 | 23 268 грн. |
Циркуляційний насос Grundfos MAGNA1 32-60 180 1x230V PN10 99221234 | 33 106 грн. |
Модификації Grundfos MAGNA1 32-60-180
Ціни на Grundfos MAGNA1 32-60-180 |
---|---|---|---|---|
Grundfos MAGNA1 25-40-180 4 м 1 1/2" | від 15 680 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA1 32-40-180 4 м 2" | від 21 320 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA1 25-60-180 6 м 1 1/2" | від 18 160 грн. | 12 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA1 32-60-180 6 м 2" | від 22 160 грн. | 5 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA1 25-80-180 8 м 1 1/2" | від 20 240 грн. | 9 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA1 32-80-180 8 м 2" | від 23 480 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA1 25-100-180 10 м 1 1/2" | від 23 680 грн. | 8 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA1 32-100-180 10 м 2" | від 26 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA1 25-120-180 12 м 1 1/2" | від 26 732 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA1 32-120-180 12 м 2" | від 27 680 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →