Бойлер Grunhelm GBH EUM-80TDD
Фото 4 |
Grunhelm GBH EUM-80TDD 50 л80 л |
|
Порівняно компактний і продуктивний накопичувальний електричний водонагрівач з електронною системою управління підтримуючою функцією програматора, дисплеєм та потужним "сухим" ТЕНом (2 кВт). Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для побутового використання та обслуговування потреб у гарячій воді невеликої родини із 2-3 осіб. Може монтуватися на стіну як у вертикальній, так і горизонтальній орієнтації.
Конструкція накопичувального водонагрівача Grunhelm GBH EUM-80TDD захищена від бризок за стандартом IPX4 та адаптована для експлуатації в умовах підвищеної вологості. Цей апарат може працювати на кілька точок розбору, одночасно забезпечуючи ванну, душову та кухню. На відміну від більшості бойлерів з широким циліндричним баком корпус цієї моделі має меншу глибину корпусу (29 см) і підходить для установки в приміщеннях з обмеженим вільним простором. Електронне керування підтримує економічний режим ECO (нагрівання води до температури 55 °C, що зменшує утворення накипу та збільшує ресурс водонагрівача).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GBH EUM-80TDD
Водонагрівач (бойлер) Grunhelm GBH-EUM-80TDD | 13 500 грн. |
Бойлер Grunhelm GBH-EUM-80TDD | 11 349 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Grunhelm GBH-EUM-80TDD | 11 377 грн. |
Grunhelm GBH-EUM-80TDD | 10 008 грн. |
Grunhelm Бойлер Grunhelm GBH-EUM-80TDD | 11 349 грн. |
Модификації Grunhelm GBH EUM-80TDD
Ціни на Grunhelm GBH EUM-80TDD |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GBH EUM-50TDD | від 8 843 грн. | 13 пропозицій | ||
Grunhelm GBH EUM-80TDD | від 10 008 грн. | 5 пропозицій |