Бойлер Gorenje GBFU 80 SIM V9 (345338)
Відео 24Фото 2 |
Gorenje GBFU 80 SIM V9 |
|
Добротний накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 80 л для вертикального і горизонтального настінного монтажу. Призначений для побутового використання, здатний задовольнити побутові потреби сім'ї чисельністю до 3 осіб. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для організації системи гарячого водопостачання (температура підігріву до 75 °C) в квартирах і приватних будинках.
Може працювати під тиском до 9 бар і одночасно обслуговувати кілька точок розбору (наприклад, ванну, душову і кухню). Конструкція водонагрівача Gorenje GBFU 80 SIM V9 включає в себе великий циліндричний накопичувальний бак, виготовлений з якісної холоднокатаної конструкційної сталі, два довговічних «сухих» трубчастих нагрівача потужністю 2000 Вт і високоефективну пінополіуретанову теплоізоляцію. Внутрішня поверхня бака захищена суцільним шаром термостійкої емалі і протекторним магнієвим анодом. Управління максимальною температурою здійснюється надійним механічним термостатом (без термометра). Передбачений захист від бризок води (стандарт IP24), перегріву і надлишкового тиску.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GBFU 80 SIM V9
Усі ціни 74 →Gorenje Gorenje GBFU80SIMV9 345338 | 10 878 грн. |
Водонагрівач Gorenje GBFU 80 SIMV9 | 8 465 грн. |
Водонагрівач Gorenje GBFU80SIMV9 | 8 065 грн. |
Бойлер електричний Gorenje GBFU80SIMV9 (345338) 345338 | 9 084 грн. |
Водонагрівач GORENJE GBFU 80 SIM V9 | 10 878 грн. |
1 0 2 1 |
Купив цей водонагрівач саме тому, що він виготовлений під торговою маркою Gorenje. Вдома давно працює їхня газова плита та холодильник. І треба зазначити, що працюють бездоганно. Та й з цим бойлером я не помилився. Достатньо великий об'єм води. Після розведення виходить 130-180 літрів для душу чи миття посуду. На трьох чоловік якраз. Ґрунтовно зроблено. Тяжкий і товстий метал бака. Акуратні шви та стики. Внутрішня поверхня бака захищена шаром добротної емалі. Розрахований на надлишковий робочий тиск 9 атмосфер. Більшість конкурентів такого запасу міцності немає, тому що розраховані на 6. У бойлері встановлено реально великий магнієвий анод. На кілька років має вистачити, не менше. Працює на "сухих" ТЕНах. Як на мене то вони не особливо відрізняються за здатністю, що гріє, і довговічності від ТЕНів звичайних, "мокрих". Але те, що вони краще в сенсі електробезпеки, це факт. Просте механічне керування без будь-якої електроніки, що горить від першого ж стрибка напруги в наших непередбачуваних електромережах. Суворий зовнішній вигляд, без папуга написи. Гріється до максимальної температури аж три години, а в ЕКО режимі (до 55 град.) близько двох годин. ІМХО, можна було б і потужніше ТЕНи поставити. Нема термометра, що показує температуру води в баку. Я в курсі, що ці термометри брешуть безбожно, але по ньому можна хоча б приблизно зрозуміти, що там із температурою. А так треба кран відкривати і тупо воду пробувати рукою. користуюся Gorenje GBFU 80 SIM V9 місяць і більше |
Вибирав накопичувальний водонагрівач для батьків. Великий обсяг їм не потрібен, тому зупинився на бойлері ємністю 50 літрів. З маркою водонагрівача було складніше, вибір величезний і зрозуміти чим той чи інший виробник не так просто. Воду нагріває швидко. Двокіловатні трубчасті електронагрівачі доводять температуру до максимальних 75 градусів лише за дві години. Сухі тени. Такі тени, на відміну від звичайних «мокрих», не занурюються безпосередньо у воду, а гріють вміст бака через стінку. Виходить, що при виході ТЕНу з ладу немає потреби розбирати весь водонагрівач, а досить просто зняти кришку, дістати ТЕН, що перегорів, і поставити на його місце новий. Нагрівальних елементів два, кожен потужністю по одному кіловат. Оскільки вони підключені паралельно, то водонагрівач буде працювати навіть якщо один з них перегорить. Але час нагрівання води при цьому збільшиться вдвічі. Бак розрахований тиск води до 9 атмосфер. Нормальний тиск у водопровідній мережі має бути близько 5 атмосфер, тому є ще майже дворазовий запас про всяк випадок. Зручний регулятор температури. Десятирічна гарантія на бак дозволяє сподіватися, що працювати бойлер буде довго і без протікання. Вбудований термометр не завжди правильно показує температуру води у баку. Буває так, що на виході вода вже холодна, а термометр вказує 55 градусів. користуюся Gorenje GBFU 50 SIM V9 місяць і більше |
Водонагрівачі словенської марки Gorenje відрізняються гарною збіркою, витонченим дизайном і довговічністю. Модель GBFU SIM 80 V9 з нової лінійки виробника — Simplicity — демонструє прекрасне поєднання перерахованих вище якостей.
Передовий дизайн і виконання
GBFU SIM 80 V9 — модель класичної циліндричної форми, що поставляється в білому кольорі. Проста і надійна у використанні. Сталевий емальований бак і магнієвий анод гарантують тривалу експлуатацію, що підтверджує 7-річна гарантія виробника.
Оптимальні технології
В нагрівачі встановлені два «сухих» ТЕНа загальною потужністю 2 кВт, що дозволяє включати економічний режим або захист від замерзання. Температура в стандартному режимі регулюється до +75ºС, в режимі Еко — до 55ºС. На тлі такої потужності і наявності 2 ТЕНів, трохи пригнічує швидкість нагрівання. Вона не більше, ніж у простих баків з одним ТЕНом, — цілих 3 години 5 хвилин.
Зате, є ряд плюсів. Використання нагрівальних елементів, що не контактують з водою, спрощує їх заміну, а паралельне підключення ТЕНів збільшує їх надійність. При відмові одного, другий залишається повністю функціональним. Хоча і нагрівати буде в два рази довше. Якісна ізоляція бака товщиною 17 мм гарантує низькі втрати тепла. Нагрівач повністю захищений від перегрівання та надлишкового тиску.
Gorenje GBFU SIM 80 V9 — дійсно надійний і корисний домашній помічник, але і не дешевий!
- Модель GBFU 80 SIMB V9 — чорний колір
Модификації Gorenje GBFU 80 SIM V9
Ціни на Gorenje GBFU 80 SIM V9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje GBFU 50 SIM V9 | від 7 399 грн. | 89 пропозицій | ||
Gorenje GBFU 80 SIM V9 | від 7 979 грн. | 77 пропозицій | ||
Gorenje GBFU 100 SIM V9 | від 8 599 грн. | 90 пропозицій | ||
Gorenje GBFU 150 SIM V9 | від 11 699 грн. | 70 пропозицій |