Бойлер Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 (НС-1131386)
Відео 2Фото 8 |
Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 | 11 500 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 | 11 504 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 | 11 506 грн. |
6 0 0 0 |
Два роки це диво техніки у мене було. Включав тільки коли відключали воду. Бак потік, хоча гарантія 8 років на бак. Ні. Хіба що універсальне кріплення. Бак довго не прослужить. користуюся Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 більше року |
Робили ремонт. Роздільна ванна туалет. Гарно вписався в інтер'єр у туалеті. Пропрацював без нарікань 1 рік та 2 місяці і почав капати. Капав потихеньку 30-50 мл.л води за 12 год. Все продовжувало працювати, тому враховуючи, що маленькі діти і тепла вода потрібна постійно, вирішили дотягнути до весни і усувати недоліки. Але одного дня прилад перестав гріти і довелося його вимкнути. За витрачені кошти і з досвіду (це бойлер був 3 м після Atlantic VM100 4 роки (лопнув бак), і Elektrolux EWH100 Magnum відпрацював 7 років навіть без обслуговування і був демонтований у робочому стані через ремонт) без сумніву вибрали бойлер тієї ж марки, але не врахували країну виробник. Якщо попередній був зроблений у Європі, то придбаний - Китай. Це була помилка. Зараз підбираємо бойлер відповідний за розташуванням труб, габарити, сухі ТЕНи та відповідні країни виробник з нормальними стандартами якості. Зовнішній вигляд та параметри в описі. Несподівані несправності, яких, судячи з опису, не повинно було бути. alexandr kovalenko: користуюся Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 більше року |
Висновок не купувати головний біль за чималі гроші Гарно виглядає, компактний займає мало місця і на цьому плюси закінчуються. Купувалося два однакових бойлера через тиждень почав шипіти і полетів тен спочатку в мене, потім через два дні у мого товариша, а ще з сервісом туго в Україні (на сайті навіть немає розділу з бойлерами так як на нашому ринку вони їх не продають) зробили за гарантією все-таки оскільки тільки купили, але потім у друга через чотири дні помер сам бак зрештою повернули гроші, і ось тепер і в мене теж навернувся з кінцями оформляю повернення по гарантії, але як я дізнався від сервісу, то треба чекати бо вони перевищили ліміт по поверненнях цього місяця. Пошукайте ще відгуки про цей продукт на різних сайтах, переконайтеся, що це буде не найвдаліша покупка та ще він і за ціною дорожчою за конкурентів. Artur Sagatelian: рекомендую не купувати |
Відмінний ресурс експлуатації
Прогресивну модель електричного водонагрівача Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 відрізняє плоска форма корпуса з товщиною 35 см, в надрах якого розмістилася 80 л ємність для води. Бак виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі і доповнено магнієвим анодом антикорозійного захисту. Виробник визначає розрахунковий термін служби водонагрівача на 10 років, даючи 8-річну гарантію на внутрішній резервуар. Прилад можна монтувати на стіні як вертикально, так і горизонтально, визначаючи ступінь свободи в приміщеннях з обмеженим простором. Модель оснащена парою «сухих» ТЕНів X-Heat загальною потужністю 2 кВт, які працюють із 3-х ступеневим наростаючим нагріванням: 0.7, 1.3 та 2 кВт.
Не ідеальне рішення панелі управління
Електронна панель управління з контрастним чорно-білим дисплеєм розміщена на фронтальній поверхні нижньої частини корпусу. Крім ручного регулювання нагріву є можливість швидко задати один з 3-х встановлених температурних режимів за допомогою ручки механічного терморегулятора: LOW — низькотемпературне нагрівання до 35 °C, ECO — економічний нагрів до 55 °C, HIGH — турбо нагрівання до 75 °C. Кнопка з мікроперемикачем відповідає за послідовну зміну режиму потужності і активацію режиму антизамерзання. Другою кнопкою добового таймера можна програмувати графік запуску котла в зручний час і активувати професійне антибактеріальне очищення бака Bacteria Stop System. Функція знезараження води («антілегіонелла») передбачає прогрівання вмісту резервуара за температури 70 °C протягом 20 хвилин. Цих умов достатньо, щоб припинити всю бактеріальну активність і повністю очистити воду. Незважаючи на багатофункціональність панелі, зручною для використання її не назвеш. І виною тому обидві кнопки управління, на яких «повісили» зайві функції, що перемикаються з 5-секундною паузою.
Хоч і з Інтернетом, але дорого
Додатковою перевагою моделі є можливість управління водонагрівачем через Інтернет з допомогою знімного Wi-Fi-модуля, який потрібно купувати окремо. Контроль параметрів роботи котла через мобільний додаток набагато комфортніше і зрозуміліше, ніж мудровані регулювання на основній панелі, а, крім того, електронний алгоритм віддаленого керування дозволяє економити до 55% енергоресурсів. Загалом модель вийшла цікавою, але дорогою у порівнянні з аналогами відомих виробників.
Модификації Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0
Ціни на Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0 | від 7 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 50 Centurio IQ 2.0 | від 8 700 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 | від 11 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 100 Centurio IQ 2.0 | від 12 500 грн. | 3 пропозиції |