Зволожувач повітря Grunhelm GHF-40S
Grunhelm GHF-40S 2021 рікароматизатор |
|
Ультразвуковий зволожувач торгової марки Grunhelm можна віднести до рішень на стику початкового та середнього цінового сегмента. Він призначається для застосування у приміщеннях площею до 35 квадратних метрів. Модель виконана в біло-блакитному забарвленні, передбачає додаткове підсвічування корпусу, яке може виконувати роль нічника. Ультразвукова мембрана знаходиться в основі, а зверху розташовується резервуар для води.
Він вміщує 4 літри, що з урахуванням максимальної продуктивності 200 мл на годину забезпечить не менше 20 годин роботи без «дозаправки». При регулярній експлуатації доливати воду у зволожувач Grunhelm GHF-40S потрібно буде десь щодня. Користувачам пропонується регулювати інтенсивність зволоження за рахунок зміни швидкості обертання лопат вентилятора. А роль органів управління відведена зручним та практичним сенсорам. Як додаткові функції запропоновано очищення води та ароматизація. Для реалізації останньої є спеціальний контейнер для додавання ароматичних олій та насичення кімнати приємними запахами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GHF-40S
Усі ціни 11 →Grunhelm GHF-40S | 1 439 грн. |
Grunhelm GHF-40S | 1 487 грн. |
Увлажнитель воздуха Grunhelm GHF-40S | 1 289 грн. |
Зволожувач повітря Grunhelm GHF-40S | 1 289 грн. |
Grunhelm GHF-40S | 1 289 грн. |