Обприскувач Grunhelm GHS-3 (131191)
Фото 7 |
Grunhelm GHS-3 2 л3 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GHS-3
Усі ціни 7 →Опрыскиватель аккумуляторный Grunhelm GHS-3 (131191) | 727 грн. |
Аккумуляторный опрыскиватель Grunhelm GHS-3 | 741 грн. |
Grunhelm GHS-3 | 735 грн. |
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-3 114282 | 683 грн. |
Обприскувач акумуляторний 3 л Grunhelm GHS -3 | 840 грн. |
Обприскувач акумуляторний 3 л Grunhelm GHS-3 | 840 грн. |
Акумуляторний обприскувач 3 літра Grunhelm GHS-3 садовий обприскувач ручни | 880 грн. |
Модификації Grunhelm GHS-3
Ціни на Grunhelm GHS-3 |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GHS-2 | від 682 грн. | 6 пропозицій | ||
Grunhelm GHS-3 | від 683 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →