Обприскувач Grunhelm GHS-8 (131188)
Фото 11 |
Grunhelm GHS-8 5 л8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GHS-8
Опрыскиватель аккумуляторный на 8л Grunhelm GHS-8 2024 рік | 1 040 грн. |
Обприскувач акумуляторний 8 л Grunhelm GHS-8 | 1 140 грн. |
Обприскувач акумуляторний 8 л Grunhelm GHS-8 | 1 174 грн. |
Модификації Grunhelm GHS-8
Ціни на Grunhelm GHS-8 |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GHS-5 | від 938 грн. | 10 пропозицій | ||
Grunhelm GHS-8 | від 1 040 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →