Обприскувач Nowa OP 1512o
Відео 2Фото 7 |
Nowa OP 1512o |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa OP 1512o
Обприскувач акумуляторний Nowa OP 1512o 113822 | 1 128 грн. |
Обприскувач акумуляторний NOWA OP 1512o | 1 376 грн. |
Обприскувач аккумуляторний Nowa OP 1512o | 1 354 грн. |
Обприскувач акумуляторний 12 л Nowa OP 1512o ранцевий для саду, городу, де | 1 449 грн. |
Обприскувач акумуляторний NOWA OP 1512о (113822) | 1 309 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →