Обприскувач Grunhelm GHS-12 (133783)
Фото 10 |
Grunhelm GHS-12 |
|
Регулятор тиску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GHS-12
Усі ціни 10 →Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS -12 (133783) 133783 | 1 199 грн. |
Аккумуляторный опрыскиватель Grunhelm GHS-12 | 1 209 грн. |
Grunhelm GHS -12 GHS-12 | 1 265 грн. |
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-12 114292 | 1 169 грн. |
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-12 12 л (BP133783) | 1 199 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →