Теплова гармата Termia BGP1606-03
Termia BGP1606-03 2 кВт 1ф (230 В) 3 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termia BGP1606-03
Усі ціни 9 →Термия Термия BGP1606-03 3000W | 2 556 грн. |
Тепловая пушка ТЕРМІЯ BGP1606-03 3000W (7593) | 2 556 грн. |
Теплова гармата Термія BGP1606-03 | 2 302 грн. |
Теплова гармата Термія BGP1606-03 | 1 499 грн. |
Промисловий тепловентилятор Термія BGP1606-03 3000W | 2 556 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Termia BGP1606-03
Ціни на Termia BGP1606-03 |
---|---|---|---|---|
Termia BGP1606-02 | від 1 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Termia BGP1606-03 | від 1 499 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →