Садові ножиці GRUNTEK 295303813
Фото 5 |
GRUNTEK 295303813 |
|
Телескопічні ручки з можливість регулювання 680 – 825 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRUNTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRUNTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRUNTEK 295303813
Усі ціни 14 →Ножницы садовые для живой изгороди Gruntek Q-32 Teleskop (295303813) | 1 479 грн. |
Ножницы для живой изгороди телескопические Gruntek Q-32 680-825мм / 240мм | 1 479 грн. |
Ножиці садові Gruntek Q-32 Teleskop 680-825 мм (295303813) | 1 463 грн. |
Кусторез Gruntek Q-32 Teleskop 680-825 мм (295303813) 295303813 | 1 250 грн. |
Ножиці садові Gruntek Q-32 Teleskop 680-825 мм (295303813) 295303813 | 1 535 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →