Сучкоріз GRUNTEK 295203470
Фото 13 |
GRUNTEK 295203470 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRUNTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRUNTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRUNTEK 295203470
Усі ціни 11 →Сучкорез Gruntek 470 мм (295203470) | 766 грн. |
Кусторез Gruntek Grizzly с зубчатой передачей 470 мм (295203470) 295203470 | 740 грн. |
Секатор Gruntek Grizzly із зубчастою передачею 470 мм (295203470) 29520347 | 766 грн. |
Гілкоріз Gruntek Grizzly 470 мм 295203470 | 766 грн. |
Сучкоріз з зубчастою передачею Gruntek Grizzly 470 мм (295203470) | 766 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →