Садові ножиці GRUNTEK 295305340
Фото 3 |
GRUNTEK 295305340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRUNTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRUNTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRUNTEK 295305340
Усі ціни 10 →Ножницы садовые поворотные 180° Gruntek Eisvogel (295305340) | 659 грн. |
Ножиці садові Gruntek Eisvogel 345 мм поворотний 180° (295305340) 29530534 | 570 грн. |
Ножиці для трави Gruntek Eisvogel 345 мм 295305340 | 659 грн. |
Gruntek Ножиці садові Gruntek Eisvogel 345 мм поворотний 180° (295305340) | 570 грн. |
Ножиці для трави Gruntek Eisvogel поворотні 180° (295305340) | 659 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →