Сучкоріз GRUNTEK 295201655
Фото 8 |
GRUNTEK 295201655 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRUNTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRUNTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRUNTEK 295201655
Сучкорез Gruntek X-25 (295201655) | 1 255 грн. |
Сучкоріз GRUNTEK X-25 Professional 295201655 | 1 255 грн. |
Сучкоріз GRUNTEK X-25 Professional (295201655) | 1 255 грн. |
Гілкоріз Gruntek Professional X-25 295201655 650 мм | 1 343 грн. |
Гілкоріз Gruntek X-25 Professional, d зрізу 40 мм (295201655) | 1 255 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →